BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

WYSYŁKA W 24H

DARMOWA DOSTAWA OD 500 ZŁ NETTO

KONTAKT: +48 74 858 38 99

0
wyprzedaż

KT-385

Kamera termowizyjna

Indeks kat. WMXXKT385

ean 5907624028012

Stopień ochrony: IP 54

Transmisja danych: USB, Wi-Fi

Wyświetlacz: dotykowy, graficzny, kolorowy, podświetlany

16 400,00 zł

20 172,00 zł brutto

zostało niewiele sztuk

Wartość:

16 400,00 zł

20 172,00 zł brutto

Charakterystyka
Niezależnie od tego, czy wykonujesz zdjęcia, czy nagrywasz fi lmy, najnowsze kamery fi rmy Sonel wyposażone w nowoczesne matryce, szeroki zakres pomiaru temperatury oraz wysokiej jakości obiektywy gwarantują wysoki poziom szczegółowości zarejestrowanych obrazów oraz dokładności wykonanych pomiarów. Kamery występują w kilku wariantach pozwalającym na dobór właściwej konfi guracji dla poszczególnych wymagań użytkowników.


Więcej do obejrzenia, mniej do trzymania.
Duży wyświetlacz wraz z innowacyjną elektroniką przetwarzającą dane został umieszczony w kompaktowej obudowie co zapewnia idealną równowagę między dużą wydajnością a niewielkimi rozmiarami idealnymi do codziennej pracy.
Ponadto dzięki centralnie umieszczonemu przyciskowi nawigacji wspartemu menu na ekranie dotykowym obsługa tego modelu jest prosta i intuicyjna.


Termowizja to nie wszystko.
Kamery dodatkowo wyposażone są w obiektyw obrazu widzialnego i związane z tym technologie „mieszania” obrazów: PIP, MIF. Wsparcie wbudowanej latarki LED oraz lasera podnosi jakość pracy ułatwiając wykonanie zdjęć jak i późniejszą interpretację zebranego materiału.


Zdjęcie to dopiero początek.
Wbudowany moduł raportów pozwala na tworzenie i wydruk raportów bezpośrednio z kamery. Wbudowane interfejsy komunikacyjne zapewniają stałą łączność pomiędzy kamerą a komputerem czy urządzeniem mobilnym, także za pośrednictwem sieci bezprzewodowej. Dzięki najnowszym technologiom i rozwiązaniom kamery zapewniają pełną kontrolę i elastyczność w różnych sytuacjach, są idealnym narzędziem zarówno dla początkujących użytkowników jak i profesjonalnych termografi stów.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.