Testery kolejności faz

<Urządzenia podręczne

3 produktów

Filtry

Cena
Kategoria pomiarowa
Stopień ochrony
Zasilanie

3 produktów

TKF-13

Tester kolejności faz i kierunku obrotów silnika

Indeks kat. WMGBTKF13



Stopień ochrony: IP 42

Kategoria pomiarowa: CAT III 600 V

599,00 zł

736,77 zł brutto

Dostępny

Czas realizacji: do 14 dni

TKF-12

Tester kolejności faz

Indeks kat. WMGBTKF12


Stopień ochrony: IP 42

Kategoria pomiarowa: CAT III 600 V

349,00 zł

429,27 zł brutto

Dostępny w magazynie

Czas realizacji: 24h

TKF-12L

Tester kolejności faz

Indeks kat. WMGBTKF12L


Stopień ochrony: IP 42

Kategoria pomiarowa: CAT III 600 V

399,00 zł

490,77 zł brutto

Dostępny w magazynie

Czas realizacji: 24h

Testery kolejności faz Sonel

Prawidłowa praca urządzeń napędzanych trójfazowymi silnikami elektrycznymi jest uwarunkowana właściwą kolejnością faz. Wykrycie nieprawidłowości jest szczególnie ważne w celu zapobiegania uszkodzeniu urządzenia lub instalacji. W tym celu doskonale sprawdzają się testery kolejności faz Sonel, których głównym zadaniem jest kontrola trójfazowych instalacji elektrycznych. Mierniki wskazują pole wirujące i kierunek obrotów wału silnika metodą przewodową oraz bezprzewodową i są gotowe do pracy w szerokim zakresie napięć międzyfazowych.


Mierniki kolejności faz Sonel

Bezbłędne i funkcjonalne mierniki kolejności faz firmy Sonel sprawdzają się w każdym obszarze, w którym niezbędne jest kontrolowanie trójfazowych instalacji elektrycznych. Stanowią zatem niezbędny element wyposażenia każdego elektryka oraz instalatora, są niezwykle przydatne w zakładach elektryki pojazdowej a także przy automatyce przemysłowej. Każdy zestaw zawiera standardowe akcesoria pozwalające na podłączenie przyrządu do urządzenia, które ma zostać poddane badaniu.


Funkcjonalność prezentowanych w tej kategorii testerów można jeszcze bardziej poszerzyć dzięki opcjonalnym adapterom, umożliwiającym łatwy i precyzyjny pomiar 16-, 32- oraz 63- amperowych gniazd przemysłowych.


Doskonałej jakości mierniki kolejności faz renomowanej firmy Sonel

Profesjonalne testery faz firmy Sonel to urządzenia o dużej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne i gotowe do pracy w szerokim zakresie napięć międzyfazowych w obwodach rozdzielczych. Napięcie jest wykrywane za pomocą wskaźników LED. Stosowanie mierników jest szczególnie ważne w celu zadbania o prawidłową pracę urządzeń oraz maszyn, a także zapobiegania uszkodzeniom, które mogłyby być kosztowne w naprawie. Wysokiej jakości mierniki faz Sonel zapewniają błyskawiczną i bezproblemową weryfikację instalacji.


Wybierz sprawdzone urządzenia pomiarowe Sonel

Firma Sonel buduje swoją renomę już od początku lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Założona przez młodych inżynierów, już od pierwszych lat kierowała się ideą dostarczania na rynek specjalistycznej aparatury pomiarowej. Oferta firmy w krótkim czasie powiększała się o kolejne urządzenia, których niezawodność i znakomite parametry były doceniane przez profesjonalistów w Polsce, jak również na międzynarodowym rynku.


Jako oficjalny sklep firmy Sonel S.A, oferujemy pełen wachlarz profesjonalnych mierników oraz innych urządzeń tego producenta. Rozbudowana gama testerów opartych na zaawansowanych technologiach odpowiada na potrzeby specjalistów z szeroko pojętej branży elektrycznej. Jeśli poszukujesz niezawodnych mierników o bogatej funkcjonalności, oferta przygotowana przez firmę Sonel z pewnością Cię nie rozczaruje. Wybierz sprawdzone urządzenia pomiarowe, z których korzystają profesjonaliści na całym świecie!