Luksomierze

<Produkty

3 produktów

Filtry

Cena
Klasa dokładności
Pamięć
Transmisja danych
Wyświetlacz
Zasilanie

3 produktów

LXP-10A

Luksomierz

Indeks kat. WMGBLXP10ATransmisja danych: OR-1, USB

Wyświetlacz: monochromatyczny, podświetlany, segmentowy

3 910,00 zł

4 809,30 zł brutto

Dostępny

Czas realizacji: do 60 dni

LXP-10B

Luksomierz

Indeks kat. WMGBLXP10BTransmisja danych: OR-1, USB

Wyświetlacz: monochromatyczny, podświetlany, segmentowy

2 600,00 zł

3 198,00 zł brutto

Dostępny

Czas realizacji: do 60 dni

LXP-2

Luksomierz

Indeks kat. WMGBLXP2Transmisja danych: USB

Wyświetlacz: monochromatyczny, podświetlany, segmentowy

1 440,00 zł

1 771,20 zł brutto

Dostępny

Czas realizacji: do 60 dni

Luksomierze

Luksomierze są wykorzystywane przede wszystkim do pomiaru natężenia oświetlenia w miejscach pracy, a także do oświetlenia awaryjnego, np. dróg ewakuacyjnych. Specjalistyczne luksomierze służą do pomiaru różnych rodzajów oświetlenia, również źródeł światła typu LED, świateł fluorescencyjnych, lamp bezelektrodowych oraz lamp żarowych.

 

Niezawodne luksomierze Sonel

Wysoce skuteczne luksomierze skonstruowane przez markę Sonel charakteryzują się dużą dokładnością pomiaru oraz licznymi funkcjami, które jeszcze bardziej podnoszą ich użyteczność. Tryb HOLD umożliwia zatrzymanie wyświetlanych wartości, natomiast tryb PEAK HOLD pozwala na zatrzymanie wartości szczytowych impulsów świetlnych. Ponadto luksomierze Sonel zapewniają łatwą komunikację z PC za pomocą połączenia USB. Luksomierz posiada również możliwość bezprzewodowego wysyłania danych do programu komputerowego za pomocą opcjonalnego adaptera OR-1. Dzięki wbudowanej pamięci, urządzenie może zarejestrować wykonywane pomiary – nawet do 16 000 wyników.


Luksomierze Sonel są stosowane głównie w obszarach przemysłowych, a także w obiektach użyteczności publicznej. Z uwagi na swoje wszechstronne możliwości, mogą służyć do pomiaru wszystkich rodzajów oświetlenia.

 

Funkcjonalne mierniki natężenia oświetlenia od sprawdzonego producenta

Firma Sonel przygotowała serię niezawodnych luksomierzy LXP o różnym stopniu zaawansowania, które doskonale sprawdzają się w celu precyzyjnego pomiaru oświetlenia w obiektach przemysłowych oraz w obiektach użyteczności publicznej. W zależności od modelu, luksomierze Sonel wykonują pomiary w klasie A oraz w klasie B. Każdy z modeli tego producenta charakteryzuje się wysoką dokładnością pomiaru, dzięki czemu wykazuje skuteczność w profesjonalnym użytkowaniu. Dzięki zróżnicowanym parametrom, luksomierze Sonel LXP dopasują się do wymagań każdego użytkownika. Łatwa komunikacja z komputerem za pomocą USB lub adaptera OR-1 (bezprzewodowe połączenie) dodatkowo podnosi funkcjonalność tych profesjonalnych przyrządów. Nowoczesne mierniki natężenia oświetlenia marki Sonel to gwarancja niezawodności oraz długoletniej sprawności.

 

Najwyższa jakość i precyzja – poznaj niezawodne urządzenia pomiarowe Sonel!

Wiodący producent przyrządów pomiarowych – firma Sonel – od lat umiejętnie podąża za potrzebami szeroko pojętego przemysłu oraz branży elektrycznej, dostarczając innowacyjnie opracowane urządzenia o wysokiej funkcjonalności. Produkty tej firmy są doskonale znane i cenione wśród profesjonalistów na całym świecie.


Internetowy sklep E-mierniki.pl dostarcza szeroką gamę produktów firmy Sonel, w tym niezawodnych luksomierzy oraz wielu innych urządzeń pomiarowych charakteryzujących się znakomitymi parametrami, w tym wysoką precyzją pomiaru. Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty naszego sklepu!