BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

WYSYŁKA W 24H

DARMOWA DOSTAWA OD 500 ZŁ NETTO

KONTAKT: +48 74 858 38 99

0

Programy Sonel

<Produkty

9 produktów

Filtry

Cena

9 produktów

promocjanowość

Sonel PE6

Program do tworzenia protokołów

Indeks kat. WAPROSONPE6

780,00 zł

959,40 zł brutto

dostępny

Sonel PE3/4/5-PE6 Upgrade

Uaktualnienie programu Sonel PE3/4/5 do PE6

Indeks kat. WAPROSONPE6UP

290,00 zł

356,70 zł brutto

dostępny

Adapter USB

Adapter USB - rozszerzenie licencji dla kolejnego stanowiska

Indeks kat. WAADAKEY1

565,00 zł

694,95 zł brutto

dostępny

Sonel Schematic 2

Program do tworzenia szkiców, planów i schematów

Indeks kat. WAPROSCHEM

420,00 zł

516,60 zł brutto

dostępny

Sonel Schematic 2 Upgrade

Uaktualnienie do programu

Indeks kat. WAPROSCHEM2UP

150,00 zł

184,50 zł brutto

dostępny

Sonel PAT Analiza

Program do urządzeń serii PAT

Indeks kat. WAPROSONPAT3

780,00 zł

959,40 zł brutto

dostępny

Sonel PAT Analiza Upgrade

Uaktualnienie programu do urządzeń PAT

Indeks kat. WAPROSONPAT3UP

400,00 zł

492,00 zł brutto

dostępny

Sonel Foton 3

Program do dokumentacji z badań oświetlenia

Indeks kat. WAPROFOTON3

490,00 zł

602,70 zł brutto

dostępny

Sonel Foton 3 Upgrade

Uaktualnienie do programu

Indeks kat. WAPROFOTON3UP

290,00 zł

356,70 zł brutto

dostępny

Programy Sonel

Pomijając bogatą ofertę urządzeń pomiarowych do profesjonalnego użytku, firma Sonel jest również autorem profesjonalnego oprogramowania stworzonego z myślą o potrzebach instalatorów, elektryków oraz osób wykonujących pomiary elektryczne. W tej kategorii przedstawiamy pełną gamę specjalistycznych programów firmy Sonel, współpracujących z urządzeniami tej marki. Oferta obejmuje między innymi program do tworzenia protokołów, do tworzenia planów i schematów, program do urządzeń z serii PAT, a także program do dokumentacji z badań oświetlenia.

 

Oprogramowanie Sonel

Przy pomocy specjalistycznego oprogramowania firmy Sonel, przygotowywanie skomplikowanych dokumentacji może przebiegać sprawniej, efektywniej i bezproblemowo. Profesjonalne programy do pomiarów Sonel współpracują z urządzeniami tego samego producenta, umożliwiając np. przesyłanie bieżących danych.

 

Programy do protokołów Sonel

Jednym z najbardziej rozbudowanych narzędzi w tej kategorii jest program do tworzenia protokołów Sonel PE6. Jest to nowoczesne oprogramowanie z rozbudowaną bazą zabezpieczeń i punktów pomiarowych oraz z szerokim zakresem funkcji. Program umożliwia między innymi kalkulację wykonanych pomiarów, drukowanie faktur, wstawianie zdjęć i rysunków do protokołów. Prezentowany w naszej ofercie produkt to najnowsza wersja tego popularnego programu do wykonywania dokumentacji z pomiarów.

 

Programy do mierników Sonel PAT

Sonel PAT Analiza to jedna z najnowszych propozycji z oferty oprogramowania firmy Sonel. Program został opracowany z myślą o potrzebach wszystkich użytkowników, którzy zajmują się badaniem bezpieczeństwa urządzeń elektrycznych. Współpracuje z miernikami Sonel z serii PAT, umożliwiając łatwe przenoszenie zapisanych w urządzeniu danych. Funkcjonalny program Sonel Pat Analiza odczytuje, analizuje oraz archiwizuje wyniki badań, a także śledzi historię pomiarową wszystkich zapisanych urządzeń. Umożliwia łatwe przygotowywanie raportów zgodnie z aktualnymi normami.

 

Kompleksowe oprogramowanie Sonel dla profesjonalistów

Profesjonalne programy do mierników Sonel zostały opracowane z myślą o łatwej i bezproblemowej komunikacji z urządzeniami pomiarowymi oraz sprawniejszym przygotowywaniu dokumentami zgodnie z obowiązującymi normami. Kompleksowe oprogramowanie skierowane jest do użytkowników z branży elektrycznej, przemysłowej, a także do osób specjalizujących się w wykonywaniu pomiarów elektrycznych.

 

Innowacyjne rozwiązania dla specjalistycznych branż

W sklepie internetowym E-mierniki.pl posiadamy kompleksową ofertę urządzeń pomiarowych wraz z dedykowanym oprogramowaniem. Pełna gama specjalistycznych produktów dopasuje się do oczekiwań użytkowników z wielu branż. Zapoznaj się z szerokim asortymentem naszego sklepu i wybierz niezawodne urządzenia które najlepiej sprawdzą się w Twojej branży!
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.