BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

WYSYŁKA OD 24H

DARMOWA DOSTAWA OD 500 ZŁ NETTO

DORADZTWO TECHNICZNE: 74 858 38 76 ZAMÓWIENIA: 722 007 389

0

Programy Sonel

<Produkty

9 produktów

Filtry

Cena

9 produktów

promocjanowość

Sonel PE6

Program do tworzenia protokołów

Indeks kat. WAPROSONPE6

780,00 zł

959,40 zł brutto

dostępny

Czas realizacji: do 7 dni

Sonel PE3/4/5-PE6 Upgrade

Uaktualnienie programu Sonel PE3/4/5 do PE6

Indeks kat. WAPROSONPE6UP

290,00 zł

356,70 zł brutto

dostępny

Czas realizacji: 24h

Adapter USB

Adapter USB - rozszerzenie licencji dla kolejnego stanowiska

Indeks kat. WAADAKEY1

580,00 zł

713,40 zł brutto

dostępny

Czas realizacji: 24h

Sonel Schematic 2

Program do tworzenia szkiców, planów i schematów

Indeks kat. WAPROSCHEM

420,00 zł

516,60 zł brutto

dostępny

Czas realizacji: 24h

Sonel Schematic 2 Upgrade

Uaktualnienie do programu

Indeks kat. WAPROSCHEM2UP

150,00 zł

184,50 zł brutto

dostępny

Czas realizacji: 24h

Sonel PAT Analiza

Program do urządzeń serii PAT

Indeks kat. WAPROSONPAT3

780,00 zł

959,40 zł brutto

dostępny

Czas realizacji: 24h

Sonel PAT Analiza Upgrade

Uaktualnienie programu do urządzeń PAT

Indeks kat. WAPROSONPAT3UP

400,00 zł

492,00 zł brutto

dostępny

Czas realizacji: 24h

Sonel Foton 3

Program do dokumentacji z badań oświetlenia

Indeks kat. WAPROFOTON3

490,00 zł

602,70 zł brutto

dostępny

Czas realizacji: 24h

Sonel Foton 3 Upgrade

Uaktualnienie do programu

Indeks kat. WAPROFOTON3UP

290,00 zł

356,70 zł brutto

dostępny

Czas realizacji: 24h

Programy Sonel

Pomijając bogatą ofertę urządzeń pomiarowych do profesjonalnego użytku, firma Sonel jest również autorem profesjonalnego oprogramowania stworzonego z myślą o potrzebach instalatorów, elektryków oraz osób wykonujących pomiary elektryczne. W tej kategorii przedstawiamy pełną gamę specjalistycznych programów firmy Sonel, współpracujących z urządzeniami tej marki. Oferta obejmuje między innymi program do tworzenia protokołów, do tworzenia planów i schematów, program do urządzeń z serii PAT, a także program do dokumentacji z badań oświetlenia.

 

Oprogramowanie Sonel

Przy pomocy specjalistycznego oprogramowania firmy Sonel, przygotowywanie skomplikowanych dokumentacji może przebiegać sprawniej, efektywniej i bezproblemowo. Profesjonalne programy do pomiarów Sonel współpracują z urządzeniami tego samego producenta, umożliwiając np. przesyłanie bieżących danych.

 

Programy do protokołów Sonel

Jednym z najbardziej rozbudowanych narzędzi w tej kategorii jest program do tworzenia protokołów Sonel PE6. Jest to nowoczesne oprogramowanie z rozbudowaną bazą zabezpieczeń i punktów pomiarowych oraz z szerokim zakresem funkcji. Program umożliwia między innymi kalkulację wykonanych pomiarów, drukowanie faktur, wstawianie zdjęć i rysunków do protokołów. Prezentowany w naszej ofercie produkt to najnowsza wersja tego popularnego programu do wykonywania dokumentacji z pomiarów.

 

Programy do mierników Sonel PAT

Sonel PAT Analiza to jedna z najnowszych propozycji z oferty oprogramowania firmy Sonel. Program został opracowany z myślą o potrzebach wszystkich użytkowników, którzy zajmują się badaniem bezpieczeństwa urządzeń elektrycznych. Współpracuje z miernikami Sonel z serii PAT, umożliwiając łatwe przenoszenie zapisanych w urządzeniu danych. Funkcjonalny program Sonel Pat Analiza odczytuje, analizuje oraz archiwizuje wyniki badań, a także śledzi historię pomiarową wszystkich zapisanych urządzeń. Umożliwia łatwe przygotowywanie raportów zgodnie z aktualnymi normami.

 

Kompleksowe oprogramowanie Sonel dla profesjonalistów

Profesjonalne programy do mierników Sonel zostały opracowane z myślą o łatwej i bezproblemowej komunikacji z urządzeniami pomiarowymi oraz sprawniejszym przygotowywaniu dokumentami zgodnie z obowiązującymi normami. Kompleksowe oprogramowanie skierowane jest do użytkowników z branży elektrycznej, przemysłowej, a także do osób specjalizujących się w wykonywaniu pomiarów elektrycznych.

 

Innowacyjne rozwiązania dla specjalistycznych branż

W sklepie internetowym E-mierniki.pl posiadamy kompleksową ofertę urządzeń pomiarowych wraz z dedykowanym oprogramowaniem. Pełna gama specjalistycznych produktów dopasuje się do oczekiwań użytkowników z wielu branż. Zapoznaj się z szerokim asortymentem naszego sklepu i wybierz niezawodne urządzenia które najlepiej sprawdzą się w Twojej branży!
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.