Bezpośrednio od producenta

5% rabatu dla zalogowanych użytkowników

Darmowa dostawa od 500 PLN netto

Doradztwo techniczne: 74 858 38 76 Zamówienia: 722 007 389

0

Akumulatory do mierników Sonel

<Akcesoria

45 produktów

Filtry

Cena

45 produktów

AKU-02

Akumulator Ni-Cd 9,6 V 1,8 Ah

Indeks kat. WAAKU02

325,00 zł

399,75 zł brutto

Dostępny w magazynie

Czas realizacji: 24h

AKU-03

Akumulator NiMH 4,8 V 3 Ah

Indeks kat. WAAKU03

410,00 zł

504,30 zł brutto

Dostępny w magazynie

Czas realizacji: 24h

AKU-05

Akumulator Ni-MH 7,2 V 3 Ah

Indeks kat. WAAKU05

300,00 zł

369,00 zł brutto

Dostępny w magazynie

Czas realizacji: 24h

AKU-07

Akumulator NiMH 4,8 V 4,2 Ah

Indeks kat. WAAKU07

480,00 zł

590,40 zł brutto

Dostępny

Czas realizacji: do 7 dni

AKU-10

Akumulator NiMH 9,6 V 2,5 Ah

Indeks kat. WAAKU10

325,00 zł

399,75 zł brutto

Dostępny w magazynie

Czas realizacji: 24h

AKU-11

Akumulator Li-ion 3,7 V 4,4 Ah

Indeks kat. WAAKU11

495,00 zł

608,85 zł brutto

Dostępny w magazynie

Czas realizacji: 24h

Akumulatory Sonel

Przenośne urządzenia pomiarowe są nieocenione w wielu sytuacjach, umożliwiając przeprowadzenie badania również w tych miejscach, gdzie dostęp do stałego zasilania nie występuje. Profesjonalne urządzenia pomiarowe zasilane akumulatorem znajdują szerokie zastosowanie między innymi wśród elektryków, monterów, instalatorów oraz pracowników zakładów mechanicznych. Są doceniane ze względu na wygodę oraz łatwość użytkowania, co jest szczególnie ważne przy wszelkich pracach elektrycznych.


W trosce o długotrwałą i nieprzerwaną pracę urządzenia pomiarowego, konieczne jest wyposażenie go w akumulator o wysokiej wydajności. W naszym sklepie przedstawiamy szeroką ofertę akumulatorów litowo-jonowych (Li-ion) oraz niklowo-metalowo-wodorkowych (Ni-MH) przeznaczonych do analizatorów, lokalizatorów, mierników oraz innych przyrządów pomiarowych marki Sonel. Wysokiej jakości akumulatory Sonel o dużej pojemności stanowią gwarancję długotrwałego działania urządzenia.

 

Akumulatory do mierników Sonel

Ponieważ jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów marki Sonel, dysponujemy pełną ofertą produktów tej marki. Dzięki temu możemy pochwalić się kompleksową ofertą akumulatorów, wśród których znajdziesz odpowiedni model akumulatora do swojego miernika. Akumulatory do mierników Sonel to najwyższej jakości produkty, które niezawodnie sprawdzają się w swojej roli, zapewniając urządzeniu doskonałą żywotność. Dodatkowo w naszym sklepie oferujemy niezbędne zasilacze oraz zestawy służące do ładowania akumulatorów. Możesz być pewien, że u nas znajdziesz najwyższej jakości akcesoria w pełni dopasowane do urządzeń pomiarowych, z których korzystasz w swojej pracy.

 

Sprawne zasilanie przyrządów pomiarowych z akumulatorami Sonel

Dzięki wysokiej jakości akumulatorowi, możesz korzystać z urządzenia przez długi czas, co jest szczególnie ważne podczas wykonywania wielogodzinnej pracy. Profesjonalny miernik Sonel zasilany dedykowanym mu akumulatorem o dużej mocy sprawdzi się niezawodnie w każdym wyzwaniu!

 

Wybierz najwyższej klasy przyrządy pomiarowe i akcesoria dla elektryków

Podążając za potrzebami branży elektrycznej, firma Sonel od lat zajmuje się opracowywaniem oraz konstruowaniem niezawodnych przyrządów pomiarowych. Dodatkowo firma dostarcza pełną gamę niezbędnych akcesoriów, do których należą również wysokiej jakości akumulatory. 


Firma Sonel słynie z najwyższej klasy sprzętu, który znajduje uznanie wśród specjalistów z branży elektrycznej nie tylko w Polsce. Urządzenia do pomiarów Sonel są już obecne w ponad 50 krajach na całym świecie. Łącząc w sobie innowacyjne rozwiązania, bogaty zakres funkcji, solidną konstrukcję oraz prostą obsługę, spełniają nawet najbardziej wygórowane oczekiwania użytkowników. Sprawdź, jak wiele możliwości kryją w sobie niezawodne urządzenia pomiarowe firmy Sonel!