Bezpośrednio od producenta

5% rabatu dla zalogowanych użytkowników

Darmowa dostawa od 500 PLN netto

Doradztwo techniczne: 74 858 38 76 Zamówienia: 722 007 389

0

Kamery UV

<Produkty

1 produktów

Filtry

Cena

1 produktów

UV-260

Kamera wyładowań koronowych

Indeks kat. WMGBUV260

Kamery UV

Kamery UV wyróżniają się bezbłędnym działaniem w zakresie wykrywania wyładowań koronowych, łukowych oraz powierzchniowych w energetyce. Dzięki swoim wszechstronnym funkcjom oraz wysokiej czułości UV, umożliwiają bieżące analizowanie stanu technicznego urządzeń. W ten sposób pozwalają zapobiec uszkodzeniom oraz poważniejszym awariom.

 

Kamery wyładowań koronowych, łukowych oraz powierzchniowych Sonel

Kamery UV marki Sonel to zaawansowane przyrządy, w których wysoka jakość i funkcjonalność idą w parze z małym ciężarem oraz intuicyjną obsługą. Dzięki temu, urządzenia te zapewniają łatwe użytkowanie i śmiało mogą z nich korzystać nie tylko profesjonaliści, ale również początkujący użytkownicy. Kamery ultrafioletowe Sonel zostały wyposażone w nowoczesne systemy obrazowania oraz wyjątkowo czułe detektory UV, co pozwala na obserwowanie oraz rejestrowanie obrazu w świetle widzialnym, jak również w UV. Funkcja automatycznej redukcji szumów oraz automatyczna ostrość dla UV i obrazu widzialnego pozwala na skuteczną diagnozę instalacji bez konieczności ingerencji w ich pracę. Uzyskany podczas badania obraz można zapisać w formie zdjęcia lub filmu wideo. Dołączony do zestawu program na PC umożliwia przesyłanie zgromadzonych danych oraz tworzenie raportów.

 

Niezawodne kamery ultrafioletowe do zadań specjalnych

Kamery UV marki Sonel sprawdzają się nawet w przypadku badania złożonych systemów, takich jak linie energetyczne. Przy pomocy wbudowanego odbiornika GPS, urządzenie rejestruje lokalizację wykonanego zdjęcia lub filmu, co ułatwia odnalezienie badanego elementu.


Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań oraz przydatnych funkcji pozwoliło firmie Sonel stworzyć zaawansowane urządzenia, łączące w sobie wysoką funkcjonalność, precyzję oraz łatwość obsługi. Kamery UV są gotowe do pracy również w pełnym świetle dziennym, ponieważ są obojętne na promieniowanie słoneczne.

 

Profesjonalne urządzenia pomiarowe o zaawansowanych funkcjach

Nasz sklep dysponuje rozbudowaną gamą niezawodnych urządzeń pomiarowych od wiodącego producenta na polskim rynku – firmy Sonel. Dostarczamy szeroki wybór produktów skierowanych do przedstawicieli branży elektrycznej oraz przemysłowej.


Firma Sonel od lat udowadnia, że jest niekwestionowanym specjalistą w dziedzinie profesjonalnych urządzeń pomiarowych. W swoich produktach, Sonel łączy innowacyjne podejście, szeroki zakres funkcji oraz nowoczesne technologie, co przekłada się na niezawodność oraz wszechstronność przyrządów opracowanych przez tą markę. Odpowiadając na potrzeby klientów, firma Sonel nieprzerwanie pracuje nad ulepszaniem swoich produktów.


Jeśli stawiasz na najwyższą jakość i poszukujesz narzędzi, które gwarantują wieloletnią niezawodność, urządzenia pomiarowe firmy Sonel to trafiony wybór. Zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty naszego sklepu!