BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

WYSYŁKA OD 24H

DARMOWA DOSTAWA OD 500 ZŁ NETTO

DORADZTWO TECHNICZNE: 74 858 38 76 ZAMÓWIENIA: 722 007 389

0

Mierniki małych rezystancji

<Pomiary w energetyce

0 produktów

Filtry

Cena
Kategoria pomiarowa
Pamięć
Stopień ochrony
Transmisja danych
Współpraca z czytnikiem kodów
Współpraca z drukarką
Wyświetlacz
Zasilanie
Ładowanie

0 produktów

Mierniki małych rezystancji Sonel

Mierniki małych rezystancji Sonel to nowoczesne przyrządy przeznaczone do pomiaru małych rezystancji w obiektach o charakterze rezystancyjnym oraz indukcyjnym. Urządzenia te świetnie spisują się w wielu zastosowaniach. Są wykorzystywane np. do pomiaru rezystancji zabezpieczeń elektrycznych, styków, połączeń uziemiających, połączeń spawanych oraz lutowanych, połączeń skręcanych, a także uzwojeń silników, transformatorów oraz cewek. Mierniki Sonel mogą być także stosowane na liniach produkcyjnych, np. przy kontroli końcowej. Ich zalety doceniane są zwłaszcza w elektrowniach, w firmach utrzymania ruchu, jak również na kolejach, gdzie są wykorzystywane do badania spoin szyn kolejowych.

 

Mierniki do pomiaru małych rezystancji Sonel – najlepsza jakość dla profesjonalistów

Renomowana firma Sonel stworzyła pełną gamę nowoczesnych mierników do pomiaru małych rezystancji. Dostępne w kilku wariantach urządzenia spełnią wymagania początkujących, jak również zaawansowanych użytkowników, zapewniając szeroki wachlarz możliwości. Mikroomomierze Sonel sprawdzą się również przy pomiarze bardzo małych rezystancji. Dodatkowo posiadają takie funkcje jak funkcja demagnetyzacji rdzenia transformatora, funkcja automatycznej kompensacji temperaturowej oraz funkcja określenia temperatury silnika pracującego pod obciążeniem. Zaawansowane modele z tej kategorii posiadają nowoczesny, dotykowy interfejs oraz komunikację Wi-Fi, a dodatkowo współpracują z drukarką oraz czytnikiem kodów 2D. Profesjonalne mierniki wyróżniają się nowoczesną konstrukcją oraz specjalnymi algorytmami pomiarowymi, które umożliwiają dobór optymalnej metody pomiarowej w zależności od badanego obiektu, jak również warunków pomiaru. 


Mierniki małych rezystancji Sonel charakteryzują się doskonałą odpornością i mogą pracować nawet przy dużych zakłóceniach. Każde z urządzeń z naszej oferty odznacza się dodatkowo wysokim stopniem ochrony. W zależności od modelu, mierniki posiadają obudowę o stopniu ochrony IP54 lub IP67, która zapewnia im znakomitą wytrzymałość i umożliwia pracę również w utrudnionych warunkach pomiarowych.

 

Najlepsze mierniki dla profesjonalistów

Z racji swych doskonałych parametrów technicznych oraz rozbudowanej funkcjonalności, mierniki Sonel znajdują szerokie zastosowanie w branży elektrycznej, w energetyce, w automatyce przemysłowej oraz mechanice. Ich zalety doceniają profesjonaliści z wielu krajów na całym świecie. Firma Sonel S.A już od lat jest wiodącym producentem urządzeń pomiarowych nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie Środkowej. Szeroka gama przyrządów o zaawansowanych funkcjach pomiarowych spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników! Zapoznaj się z ofertą dostępną w naszym sklepie i wybierz nowoczesne urządzenia, które najlepiej sprawdzą się w Twojej pracy!
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.