Bezpośrednio od producenta

5% rabatu dla zalogowanych użytkowników

Darmowa dostawa od 500 PLN netto

Doradztwo techniczne: 74 858 38 76 Zamówienia: 722 007 389

0

5 produktów

Filtry

Cena
Kategoria pomiarowa
Stopień ochrony

5 produktów

nowość

WME-8

Zestaw do pomiarów instalacji i uziemień w systemach PV

Indeks kat. WMPLWME8


9 050,00 zł

11 131,50 zł brutto

Dostępny w magazynie

Czas realizacji: 24h

nowość

WME-10

Zestaw instalatorski

Indeks kat. WMGBWME10

Stopień ochrony: IP 40

Kategoria pomiarowa: CAT III 1000 V, CAT IV 600 V

725,00 zł

891,75 zł brutto

Dostępny w magazynie

Czas realizacji: 24h

nowość

WME-11

Zestaw instalatorski

Indeks kat. WMGBWME11

815,00 zł

1 002,45 zł brutto

Dostępny w magazynie

Czas realizacji: 24h

nowość

WME-20

Zestaw do pomiarów w systemach PV

Indeks kat. WMPLWME20

12 945,00 zł

15 922,35 zł brutto

Dostępny w magazynie

Czas realizacji: 24h

nowość

WME-21

Zestaw do pomiarów w systemach PV

Indeks kat. WMPLWME21

14 725,00 zł

18 111,75 zł brutto

Dostępny w magazynie

Czas realizacji: 24h

Zestawy pomiarowe firmy Sonel

W swojej pracy elektrycy korzystają ze specjalistycznych narzędzi umożliwiających precyzyjne oraz w pełni bezpieczne wykonywanie pomiarów impedancji pętli zwarcia, parametrów wyłączników czy rezystancji izolacji. Z uwagi na konieczność sprawdzania różnych parametrów, elektrycy powinni mieć przy sobie komplet niezbędnych narzędzi w postaci profesjonalnych mierników o różnym zastosowaniu wraz z akcesoriami. 


Z myślą o potrzebach branży elektrycznej i pracujących w niej specjalistów, firma Sonel przygotowała specjalne zestawy pomiarowe zawierające sprawdzone urządzenia do wykonywania pomiarów różnego typu. Zestaw stanowi niezbędnik każdego elektryka, konserwatora instalacji elektrycznych, elektromontera, pomiarowca oraz pozostałych specjalistów działających w branży elektrycznej. 

 

Profesjonalne zestawy mierników instalacji elektrycznych

W tej kategorii naszego sklepu znajdziesz kompletne zestawy mierników z niezbędnymi akcesoriami. Zestawy zawierają najczęściej wykorzystywane przez elektryków narzędzia charakteryzujące się niezawodnością, precyzją oraz szerokim zakresem funkcji. W skład każdego zestawu wchodzi miernik wielofunkcyjny o wszechstronnym zastosowaniu, miernik rezystancji izolacji oraz miernik cęgowy. Dodatkowo w zestawach nie zabrakło profesjonalnych akcesoriów do każdego z przyrządów. 


W zależności od wariantu, zestawy zawierają różne modele urządzeń firmy Sonel. Zestaw WME-5 dedykowany jest użytkownikom, którym szczególnie zależy na kompaktowych, a przy tym funkcjonalnych urządzeniach. Z kolei zestaw WME-6 został przygotowany z myślą o specjalistach, których interesują bardziej zaawansowane parametry.

 

Kompletne zestawy pomiarowe do pracy w każdych warunkach

Zestawy mierników instalacji elektrycznych Sonel umożliwiają pracę nawet w niesprzyjających warunkach, np. w trudno dostępnych miejscach. W sytuacji kiedy dostęp jest utrudniony i zastosowanie tradycyjnego miernika jest niemożliwe, idealnie sprawdzają się wygodne w użyciu mierniki cęgowe, ułatwiające wykonanie precyzyjnego pomiaru w danym miejscu. Miernik cęgowy Sonel CMP-400 może służyć do pomiaru prądu, napięcia oraz rezystancji, jak również do mierzenia temperatury i częstotliwości. A zatem, jest to kompaktowe urządzenie łączące w sobie szereg funkcji z wygodą użytkowania.

 

Niezawodne zestawy pomiarowe Sonel

Z racji szerokich możliwości pomiarowych oraz gotowości do pracy w każdych warunkach, mierniki firmy Sonel znajdują uznanie wśród profesjonalistów w branży elektrycznej na całym świecie. Niezawodne i wyjątkowo funkcjonalne, zestawy mierników Sonel spełnią oczekiwania każdego elektryka. Urządzenia umieszczone są w solidnej, a przy tym lekkiej walizce aluminiowej, która zapewnia wygodny transport, a dodatkowo zabezpiecza przyrządy przed uszkodzeniem mechanicznym. Wybierz dla siebie zestaw pomiarowy, który najlepiej sprawdzi się w Twojej pracy!