Bezpośrednio od producenta

Wysyłka od 24H

Darmowa dostawa od 500 PLN netto

Doradztwo techniczne: 74 858 38 76 Zamówienia: 722 007 389

0

Wskaźniki napięcia

<Urządzenia podręczne

5 produktów

Filtry

Cena
Kategoria pomiarowa
Stopień ochrony
Sygnalizacja akustyczna
Wbudowana latarka
Wyświetlacz
Zasilanie

5 produktów

P-6

Dwubiegunowy wskaźnik napięcia

Indeks kat. WMGBP6

Stopień ochrony: IP 65

Kategoria pomiarowa: CAT III 1000 V, CAT IV 600 V

Wyświetlacz: monochromatyczny, podświetlany, segmentowy

610,00 zł

750,30 zł brutto

dostępny

Czas realizacji: 24h

P-5

Dwubiegunowy wskaźnik napięcia

Indeks kat. WMGBP5

Stopień ochrony: IP 65

Kategoria pomiarowa: CAT III 1000 V, CAT IV 600 V

Wyświetlacz: monochromatyczny, podświetlany, segmentowy

505,00 zł

621,15 zł brutto

dostępny

Czas realizacji: 24h

P-4

Dwubiegunowy wskaźnik napięcia

Indeks kat. WMGBP4

Stopień ochrony: IP 65

Kategoria pomiarowa: CAT III 1000 V, CAT IV 600 V

Wyświetlacz: monochromatyczny, segmentowy

355,00 zł

436,65 zł brutto

dostępny

Czas realizacji: 24h

VT-3

Bezdotykowy wskaźnik napięcia

Indeks kat. WMGBVT3

Stopień ochrony: IP 67

Kategoria pomiarowa: CAT IV 1000 V

135,00 zł

166,05 zł brutto

dostępny

Czas realizacji: 24h

VT-2

Wskaźnik napięcia przemiennego

Indeks kat. WMGBVT2

Stopień ochrony: IP 54

Kategoria pomiarowa: CAT III 1000 V

72,00 zł

88,56 zł brutto

dostępny

Czas realizacji: 24h

Wskaźniki napięcia Sonel

Proste w użyciu, poręczne, a zarazem niezwykle przydatne i niezawodne w wielu obszarach zastosowania. Tak można w skrócie opisać wskaźniki napięcia Sonel, których funkcje doceniają między innymi elektrycy, instalatorzy, konserwatorzy, serwisanci oraz personel bezpieczeństwa teleinformatycznego. W tej kategorii przygotowaliśmy doskonałej jakości testery napięcia Sonel, które dzięki wytrzymałej konstrukcji świetnie sprawdzają się nawet w trudnych warunkach przemysłowych.

 

Sprawdzone testery napięcia Sonel 

Firma Sonel zaprojektowała pełną gamę mierników napięcia różniących się od siebie parametrami oraz zakresem funkcji. Dzięki ergonomicznej formie, urządzenia zapewniają wygodę użytkowania, przy odrobinie wprawy można je obsługiwać nawet jedną ręką. Każdy z mierników został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu użytkownikom najwyższego poziomu bezpieczeństwa podczas pracy. Nasza oferta obejmuje wyjątkowo łatwe i bezpieczne w użyciu bezdotykowe wskaźniki napięcia, a także dwubiegunowe wskaźniki napięcia o rozbudowanej funkcjonalności.

 

Dwubiegunowe wskaźniki napięcia dla profesjonalistów

Podążając za potrzebami specjalistów z branży elektrycznej działających w warunkach przemysłowych, jak również komercyjnych, firma Sonel opracowała dwubiegunowe wskaźniki napięcia z bogatym pakietem funkcji. Służą one między innymi do kontrolowania napięcia, ciągłości obwodu oraz kolejności faz. Dwubiegunowe wskaźniki napięcia mogą również być wykorzystywane do testowania kierunku wirowania faz, testowania działania RCD przy pomocy dodatkowego obciążenia czy też do pomiaru rezystancji. Najbardziej zaawansowany model z tej kategorii - dwubiegunowy tester napięcia Sonel P-6 - posiada unikalną wśród wskaźników funkcję identyfikacji fazy, co stawia go ponad konkurencyjnymi produktami. 


Doskonałej jakości wskaźniki napięcia Sonel zostały uzbrojone w bardzo wytrzymałą obudowę o wysokim poziomie szczelności IP65. Dzięki temu nie boją się pracy nawet w trudnych warunkach – są pyłoszczelne i odporne na zalanie. Co więcej, wzmocniona dwukomponentowa obudowa zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz skutkami upadku.

 

Wysokiej jakości mierniki, które doceni każdy elektryk

Z myślą o sprecyzowanych potrzebach branży elektrycznej, renomowany producent urządzeń pomiarowych – firma Sonel – stworzyła doskonałej jakości mierniki napięcia, które nie zawodzą w żadnej sytuacji. Każde z tych urządzeń zostało opracowane z myślą o prostej obsłudze, bogatej funkcjonalności oraz jak najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Dzięki tym zaletom, testery napięcia Sonel cieszą się uznaniem wśród elektryków, instalatorów, konserwatorów oraz innych przedstawicieli branży elektrycznej w wielu krajach całego świata. Zaufaj sprawdzonym urządzeniom pomiarowym, które zyskały renomę na globalną skalę!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.