BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

WYSYŁKA W 24H

DARMOWA DOSTAWA OD 500 ZŁ NETTO

KONTAKT: +48 74 858 38 99

0
promocja

PQM-710

Analizator jakości zasilania

Indeks kat. WMPLPQM710

ean 5907624023048

Kategoria pomiarowa: CAT III 760 V, CAT IV 600 V

Stopień ochrony: IP 65

Transmisja danych: GSM, USB, Wi-Fi

Wyświetlacz: graficzny, kolorowy, podświetlany

17 100,00 zł

21 033,00 zł brutto

niedostępny

Wartość:

17 100,00 zł

21 033,00 zł brutto

Zapytaj o dostępność

Zdalna analiza w klasie A z analizatorem jakości zasilania Sonel PQM-710.

Analizator jakości zasilania Sonel PQM-710 jest zaawansowanym technicznie produktem umożliwiającym wszechstronny pomiar, analizę i rejestrację parametrów sieci energetycznych 50/60 Hz oraz jakość energii elektrycznej zgodnie z europejską normą EN 50160 oraz Rozporządzeniem Ministra Gospodarki w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego. 

Główne cechy produktu:

  • znajdujący się w zestawie tablet z ekranem dotykowym 10” pełni funkcję wirtualnego wyświetlacza, zapewniającego wygodną obsługę analizatora,
  • zdalna konfiguracja oraz transfer danych (GPRS) w czasie rzeczywistym za pomocą wbudowanego modemu GSM,
  • funkcja antykradzieżowa – powiadomienie SMS w przypadku zmiany położenia (wbudowany odbiornik GPS),
  • zegar czasu rzeczywistego synchronizowany protokołem GPS,
  • zdalne sterowanie analizatorem poprzez Wi-Fi i aplikację mobilną Sonel Analiza Mobilna.

Sonel PQM-710 jest modelem wyposażonym w interfejs Wi-Fi, który umożliwia automatyczne parowanie z dołączonym do zestawu tabletem, z dużym 10” dotykowym ekranem. Tablet umożliwia pełną obsługę analizatora, podgląd danych bieżących oraz odczyt i analizę danych zapisanych w pamięci wewnętrznej. Dzięki temu rozwiązaniu analizator jest innowacyjnym narzędziem łączącym w sobie zalety analizatorów z wbudowanym wyświetlaczem oraz typowych analizatorów przenośnych (tzw. czarnych skrzynek). Korzystając z tabletu bardzo szybko można skontrolować urządzenie pracujące w krótkim okresie. Z drugiej strony można zostawić moduł analizatora na wielodniowe pomiary jako typowy rejestrator bez wyświetlacza.

Adresowany do bardzo szerokiego grona użytkowników, którzy potrzebują kontrolować jakość energii elektrycznej przy użyciu urządzenia przenośnego, spełniającego standardy wieloarkuszowej normy IEC 61000 dla analizatorów klasy A. Dotyczy ona niepewności pomiarowych, metod pomiarowych oraz synchronizacji czasu z sygnałem wzorcowym. Ostatni warunek zapewniony jest dzięki wbudowanemu modułowi GPS z wewnętrzną anteną. W przypadku instalowania analizatora wewnątrz pomieszczeń można zastosować dodatkową antenę z przewodem o długości 10 m. Po umieszczeniu anteny na zewnątrz, sygnał GPS będzie bez problemu osiągalny i wykorzystywany do synchronizacji wewnętrznego zegara.

Analizator, można wykorzystać praktycznie we wszystkich rodzajach sieci o napięciach znamionowych od 110 V do 760 V w sposób bezpośredni lub pośredni poprzez przekładniki. Może również pracować w sieciach DC. Dzięki temu może znaleźć zastosowanie w obszarze energetyki zawodowej i służb utrzymania ruchu w zakładach przemysłowych, jak również wśród osób prowadzących działalność usługową w zakresie analizy sieci.

Dane techniczne oraz dokumentację znajdziesz na stronie producenta:

Przejdź na sonel.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.