BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

WYSYŁKA W 24H

DARMOWA DOSTAWA OD 500 ZŁ NETTO

KONTAKT: +48 74 858 38 99

0


baner_promocja_szkolenie_za_zakupy


Mamy dla Ciebie atrakcyjną promocję – „Szkolenie za zakupy”!
Złóż w lutym zamówienie w naszym sklepie za minimum 1000 zł netto i odbierz kupon rabatowy w wysokości 120 zł brutto na szkolenie w SONEL S.A.


Podczas naszych szkoleń online możesz zgłębić swoją wiedzę m.in. z teorii i praktyki pomiarowej oraz obsługi przyrządów pomiarowych. Nasz zespół trenerów służy wsparciem początkującym adeptom, jak również profesjonalistom w ich codziennych wyzwaniach związanych z pomiarami instalacji i urządzeń. Szkolenia odbywają się wyłącznie w bezpiecznej formie online. Pełną listę szkoleń znajdziesz TUTAJ
Jak skorzystać z promocji? To proste!

kroki_promocja_szkolenie_za_zakupy

W okresie 01.02 - 28.02.2021r. złóż zamówienie w naszym sklepie e-mierniki.pl za minimum 1000 zł netto

W ciągu 48h roboczych od zrealizowania zamówienia, prześlemy na Twojego maila kod w wysokości 120 zł brutto na szkolenie w Sonel S.A.
Kod będzie ważny do 31.03.2021r.

Wybierz interesujące Cię szkolenie na tej stronie, wypełnij formularz, wpisz swój unikatowy kod i pogłębiaj swoją wiedzę!Pełny regulamin promocji znajdziesz TUTAJ

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.