BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

WYSYŁKA OD 24H

DARMOWA DOSTAWA OD 500 ZŁ NETTO

DORADZTWO TECHNICZNE: 74 858 38 76 ZAMÓWIENIA: 722 007 389

0
 
baner_promocja_wzorcowanie_w_pakiecie
 

Mamy dla Ciebie atrakcyjną promocję – „Wzorcowanie w pakiecie”!
Kup produkt objęty promocją i odbierz kupon rabatowy o wartości nawet 700 zł netto na usługę wzorcowania swojego urządzenia w naszym akredytowanym Laboratorium Badawczo-Wzorcującym SONEL S.A.

 

Za zakup w dniach 01.09 - 31.10.2021 r. produktu objętego promocją otrzymasz kupon rabatowy w wysokości 300 zł netto lub 700 zł netto.
Produkty biorące udział w promocji oraz wartość kuponu za ich zakup rozpoznasz po specjalnym oznaczeniu na karcie produktu:
 

 

Pełną listę produktów objętych promocją znajdziesz także TUTAJ

 

Kod rabatowy możesz wykorzystać w ciągu 13 miesięcy, do 30.11.2022 r. na usługę wzorcowania dowolnego urządzenia produkcji SONEL S.A., które podlega wzorcowaniu bądź sprawdzeniu zgodnie z zakresem usług naszego laboratorium. Promocją nie są objęte przyrządy innych producentów.
Kupon promocyjny należy wpisać w odpowiednie pole podczas zlecania usługi wzorcowania poprzez elektroniczny formularz zlecania usług - wówczas wartość koszyka zostanie pomniejszona o równowartość posiadanego kodu.

 
produkty_objete_promocja_wzorcowanie_w_pakiecie


 

Jak skorzystać z promocji? To proste!

kroki_promocja_wzorcowanie_w_pakiecie_1
kroki_promocja_wzorcowanie_w_pakiecie_2
kroki_promocja_wzorcowanie_w_pakiecie_3

W okresie 01.09 - 31.10.2021r. kup w naszym sklepie e-mierniki.pl produkt objęty promocją

 

W ciągu 48h roboczych od zrealizowania zamówienia, prześlemy na Twojego maila kod rabatowy do wykorzystania na usługę wzorcowania w naszym Laboratorium
Kod będzie ważny do 30.11.2022r. i obowiązuje tylko na urządzenia firmy SONEL S.A.

 

Wejdź na stronę Laboratorium i przez elektroniczny formularz złóż zlecenie wzorcowania wpisując swój unikatowy kod w odpowiednie miejsce

 

Pełny regulamin promocji znajdziesz TUTAJ 


 

Co warto wiedzieć?

 

Jaki przyrząd mogę zlecić do wzorcowania w ramach promocji?

Kod rabatowy na usługę wzorcowania można wykorzystać na dowolne urządzenie produkcji SONEL S.A., które podlega wzorcowaniu bądź sprawdzeniu zgodnie z zakresem usług naszego laboratorium. Natomiast nie możesz użyć kodu do zlecenia usługi wzorcowania przyrządów innych producentów.

 

Dlaczego kod rabatowy jest ważny ponad rok?

Kod rabatowy jest ważny do 30 listopada 2022r., ponieważ zgodnie z naszymi zaleceniami przyrządy SONEL powinny zostać poddane kontroli metrologicznej nie rzadziej niż co 12 miesięcy. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ
Pamiętaj jednak, że kupon możesz użyć nie tylko na zakupiony w ramach promocji produkt, ale także do zlecenia wzorcowania dla innego przyrządu firmy SONEL, który posiadasz.

 

Zobacz także:

Czym jest świadectwo wzorcowania, o czym ono świadczy?

Wzorcowanie z akredytacją czy bez?

Laboratorium akredytowane czy nie?

 

Masz więcej pytań? Odpowiedzi znajdziesz w naszym dziale FAQ

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.